Login

Valge maailm Sinine maailm Roheline maailm Must maailm Punane maailm

Statistika

valges online: 18

sinises online: 2

rohelises online: 0

mustas online: 0

punases online: 44

kokku online: 64

18.04.2011 - Eelvaade: varsti valmiv oskus nimega sepistamine

Nagu paljud juba teavad, valmistame hetkel mängu uut oskust nimega "Sepistamine".

Selle oskuse põhiliseks eesmärgiks hakkab olema oma sõduritele relvade valmistamine. Samas mainin ära, et kui sepistamine valmib, siis koheselt ei ole relvadest mängus kasu. Sõdurid saavad neid relvi hakata kasutama alles mõned kuud hiljem.

3-4 mai täpsustame sepistamise mängu jõudmise kuupäeva.


Spoileritele vajutades näete screenshote sepistamise oskusest:


Uudise kommentaarid (79)

väga hea. EDU.

Sinine freya (18.04.2011, 10:33)


Aga, kui sõjandusega ei tegele, kas siis relvi saab niisama ka turul maha müüa?

Sinine Harald (18.04.2011, 11:25)


Relvi saab turule pakkumisele panna mänguraha eest.

Kuna neid relvi on raskem müüa kui käsitöö esemeid, hakkab nende relvade eest ka veidi suuremat kasumit saama.

Relvi hakkavad ilmselt ostma need, kes ise ei viitsi käsitööd ja sepistamist aretada, ent tahavad sõjandusega tegeleda.

Sinine L6vi (18.04.2011, 11:27)


väga hea, et neid osta saab, on vähemalt sellest papist kasu ka siin mängus siis väheke, muidu kogu ja kogu seda.
Muidu uuendus väga hea !

Valge mistorius (18.04.2011, 11:28)


Turg võtab 2/3 vahelt, niisiis peaks ka raha väärtus NATUKE suurenema.. Seda muidugi juhul, kui mängijad ise ei viitsi end arendada.

Valge lampjalg (18.04.2011, 11:35)


Raha väärtus ei suurene. Raha väärtust saab suurendada ainult kogu raha nullides näiteks korra aastas, lisaks veel summad mis võidusõitudega postkasti sõidetud. Võidusõidud tuleks ka üle vaadata ja päris ilmselge rahajagamine mängule aktiivsust juurde ei too kindlasti. Kellel on kirg koguda raha saab seda mitmeti teha ju, kõrtsi jooke saab teha reservi, relvi toota jne. Siis tekib konkurents, kauplemine ja aktiivsus kes arendavad need arendavad ja on edukamad, kes seni elatunud suurest hulgast abikontodest nende mõjuvõim kaob ja tuleb ka neil aktiivsem olla et konkurentsis püsida. Hetke seis on absurdne täielikult ju

Mis sepistamisesse puutub siis see on hea idee ja loodetavasti ka teostus tuleb korralik. Muidugi vb tasuks kaaluda ka raketi ideed, et iga liige saaks teatud aja jooksul teha kas sepistusele või mingile teisele oskusele tuginedes ühe raketi ja siis saaks öösiti raketirünnakuid teha vaenlase püsikaitsele.

Valge Lucky 2 (18.04.2011, 12:07)


Raha jagamine on juba ammu probleem ning oleme sellest teadlikud. Hetkel on plaanis vaiskelt kõik raha jagamise võimalused kaotada ning alles siis vaadata logid üle, kes raha on jaganud. Ning tagantjärele hakkame ka ebaausalt raha saanutelt raha eemaldama.

Aga enne pole seda mõtet teha, kui raha jagamise võimalsued alles on.

Sinine L6vi (18.04.2011, 12:17)Algne postitaja oli Harald:
Aga, kui sõjandusega ei tegele, kas siis relvi saab niisama ka turul maha müüa?


Arvan et saab küll

Sinine sar (18.04.2011, 12:19)


Seda ma silmas pidasingi, et abikasutajad, kellele on raha peale "kanditud" kaotavad raha, mis omakorda tõstab mõnevõrra raha väärtust. Praegusel ajal on raha jagamine oluliselt raskem, kui vanasti, niisiis samamoodi raha tagasi ei teenita.

Valge lampjalg (18.04.2011, 12:23)


Selles mõttes on jumet, kuid hetke see 5 miljardit vms pole suur summa just mida jagada isegi kui päevläbi uhada... Suured summad tulid enne kui rahajagamisel piiri poldki. Samas eks lihtsalt see on vanade mängijate eelis siiani old et raha kontod täis kus reaalselt ei tohiks tekkida sellised summad. Saab ka sõditud nendega aga pikemas perspektiivis ei mõju sellised nö zombid hästi mängule. Mängu aktiivsus ja mängijate hulk langeb, ja on viimased paar aastat juba langenud. Midagi peaks ette võtma vb sellega. Vb mingi aeg tasuks ka krediidi hinnad üle vaadata. Käive võib oluliselt suureneda ju kui hindu pisut reguleerida.

Sellesmõttes tegelt meeskonna poolt asi areneb ja päris tublisti viimasel poolel aastal eriti. Kuid vb on see elustamine pisut hiljapeale jäänud. Minul sellesosas pretensioone pole eks teete kuidas oskate ja palju jõuate ja raha teenida tahate. Loodetavasti mäng jätkab oma arengut ja ehk saab ka õigete juhtimisvõtetega turgutada pisut seda kogukonda siin

Valge Lucky 2 (18.04.2011, 12:28)Algne postitaja oli lampjalg:
Seda ma silmas pidasingi, et abikasutajad, kellele on raha peale "kanditud" kaotavad raha, mis omakorda tõstab mõnevõrra raha väärtust. Praegusel ajal on raha jagamine oluliselt raskem, kui vanasti, niisiis samamoodi raha tagasi ei teenita.See süsteem toimib aint sinises, vb ka kollases. Valges maailmas on raha mõnel abikontol rohkem kui kogu sinise maailma mängijatel kokku
Sinise maailma kohta on igati hea see mõte aga meil on siin peale sinise veel mõned maailmad ju

Valge Lucky 2 (18.04.2011, 12:32)


m6ned vennad saavad kindlasti kurjaks, kui kanditud raha 2ra kaodatakse
ma ei tea, minul on suht savi, sest mul seda j2tkub
seda lvl-t ootan juba suure huviga kavas j2lle 1 top1 koht endale krabada

Sinine jux (18.04.2011, 12:55)


Hetkel tuli mõte seoses sõdurite ja relvadega. Kui saab sõduritele panna peale erinevaid relvi, siis võiks neile missioonile kaasa panna ka ravimipakke, et neid ravida saaks lahunguväljal.

Valge mistorius (18.04.2011, 13:15)


Vb oleks sinu mõte kasulik ja segaks kaarte veidike kui mitmetunnised lahingud mingis linnas. Siis oleks küll segadust tekitav kui keegi viskab oma meestele ravimipakke juurde ja vaenlasel kas ei tule meelde panna ravimipakke või siis pole laos lihtsalt neid. Aga niisama mingit ravimipakikest kaasa panna iga kord oleks suht tüütu vb.

Valge Lucky 2 (18.04.2011, 14:06)


LEBO....SEE...ON...JUBA...TASE....

Sinine MSN (18.04.2011, 15:00)


Vägaaaaa Heaaa!!!! aga peaks mainima seda relva M1A1? kas ei peaks olema mitte M4A1? Edu ikkagi

Valge kapaz (18.04.2011, 15:10)


Ah jah minu viga! tegemist on ju leegiheitjaga mulle j2i silma nq oleks m6ni automaatrelv

Valge kapaz (18.04.2011, 15:17)


Kas relvade tegemiseks on vaja kõiki neid erinevaid sulameid või piisab ka ühest erinevast sulamist?

Valge võlupulber10 (18.04.2011, 15:38)Algne postitaja oli võlupulber10:
Kas relvade tegemiseks on vaja kõiki neid erinevaid sulameid või piisab ka ühest erinevast sulamist?


iga relv kasutab maksimaalselt üht sulamit.
Erinevad relvad vajavad erinevat sulamit.

Sinine L6vi (18.04.2011, 16:10)


Oluline oleks vast teada veel, et tegu on oskusega, mis kulutab energiat. Lisaks sellele annab ta sama palju kuulsust, nagu joogimeister, keemik, käsitöö ja raviteadus.

Valge lampjalg (18.04.2011, 16:20)


Kuna tegu on sõjandust puututava muutusega, siis tasuks kaaluda ka võimalust tekitada juurde 1 mänguraha kasutamis koht, nimelt sõjaväele palga maksmine. Ajaline pikkus on kokkulepitav olgu siis selleks nädal, kuu, kvartal jne. Samuti ka summa suurus, kuigi see võiks olla vastavalt sõduri väljaõppele. Kuigi järgmine idee ei pruugi meeldida paljudele abikontode omanikele, oleks sõdurite arvu sidumine konto aktiivsuse protsendiga. Kui ikka aktiivsus langeb mingist tasemest allapoole, siis osa sõjaväge deserteerub. Ja kui aktiivsus on null, siis sõjaväge ka pole. Kes on aktiivsed, need on ka edukad.

Sinine dementor (18.04.2011, 18:38)


Algne postitaja oli dementor

Kuna tegu on sõjandust puututava muutusega, siis tasuks kaaluda ka võimalust tekitada juurde 1 mänguraha kasutamis koht, nimelt sõjaväele palga maksmine. Ajaline pikkus on kokkulepitav olgu siis selleks nädal, kuu, kvartal jne. Samuti ka summa suurus, kuigi see võiks olla vastavalt sõduri väljaõppele. Kuigi järgmine idee ei pruugi meeldida paljudele abikontode omanikele, oleks sõdurite arvu sidumine konto aktiivsuse protsendiga. Kui ikka aktiivsus langeb mingist tasemest allapoole, siis osa sõjaväge deserteerub. Ja kui aktiivsus on null, siis sõjaväge ka pole. Kes on aktiivsed, need on ka edukad.


Sellel ei ole väga mõtet kuna naiteks mul raha napib mul erikate tegemiseks ja talle veel pärast palka ka maksta siis see läheb juba liiga kalliks

Sinine 812 (18.04.2011, 18:54)


vb oleks lahenduseks see siis, et iga rünne maksab, nii ei tiksu mingit võlga... et kui tahad rynnata, siis pead maksma.

Sinine jux (18.04.2011, 19:12)


Minu arust see palga maksmine pole hea idee, kuna palju on ka selliseid kasutajaid mis pole abi accid, ja nendel läheb raskeks. Küll aga see, et kui akiivsus läheb mingi alla % siis hakkab sõjavägi "puhkusele" minema, ja tagasi tuleb siis kui üle teatud % aktiivsus. see vähendaks küll abiaccide kasutamist, kuna seal käidakse sees ju ainult sõjaväe pärast. Aga vaevalt see idee teostust leiab, kuna vaev ei tasu vist ära niipalju.

Valge mistorius (18.04.2011, 19:36)

« | 1 | 2 | 3 | 4 | »

See uudis on kommenteerimiseks suletud