Login

valge maailm sinine maailm roheline maailm Must maailm

Statistika

valges online: 55

sinises online: 0

rohelises online: 1

mustas online: 4

kokku online: 60

MÄNGU REEGLID

1. Sa ei tohi üritada müüa ega osta päris narkootikume!

2. Oma parooli ei tohi öelda KELLELEGI, isegi mängu hooldajatele (mängu hooldajad ei küsi kunagi su parooli).

3. Mängimisel on keelatud kõikide ebaausate abivahendite kasutamine (macrod, autoclickerid...). Mängida tohib vaid järgnevate brauseritega: Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome, Safari.

4. Automaatne mängu refreshimine on keelatud, mida võimaldab näiteks Opera. Samuti on keelatud Ctrl+r ning F5 kasutamine. Refreshida tohib mängu ainult brauseri refresh nuppu vajutades.

5. Mängus avastatud vigadest tuleb viivitamatult teatada klienditoes ning vigu ei tohi oma huvides ära kasutada, ka mitte "testimiseks".

6. Oma kontot ei tohi osta, müüa, vahetada, jagada, ära anda ega ka vastu võtta (ka mitte päris raha eest).

7. Kontot võib omada ainult üks inimene. Kontot ei tohi keegi peale sinu sisse logida, samuti ei tohi sina kellegi teise kontosse sisse logida, ka mitte abistamise eesmärgil.

8. Üheski mängu keskkonnas ei tohi ropendada, teisi solvata ega õhutada rassismi. Samuti on keelatud kasutada roppe ning rassistlike kasutajanimesid.

9. Üheski mängu keskkonnas ei tohi levitada viiruseid, keyloggereid, keelatud programme jms. Samuti ei tohi eelpool nimetatud kohtades reklaamida teisi mänge, pornograafilisi lehekülgi ega üldse teisi webikeskkondi, mis pole selle mänguga seotud.

10. Mängimise ajal pead sa jälgima mängu ja mitte tegelema samal ajal kõrvaliste asjadega, sest kontroll-lehel liigselt refreshides võib automaatselt mängust keelu saada.

11. Võidusõiduga ei tohi teistele meelega raha jagada. Kui on kahtlusi, et tegu on raha jagamisega, on mängu hooldajatel õigus võidusõit kustutada koos panuseks pandud rahaga. Karistuseks võetakse mõlemal osapoolel raha 10x väiksemaks.

12. Järgi mängides ja teistega suheldes häid tavasid, sest kõik, mis pole reeglitega keelatud, pole ilmtingimata ka lubatud!

KARISTAMINE

Iga reegli rikkumise eest võidakse sind mängust ajutiselt või alatiseks keelustada vastavalt mängu adminnide suvale. Kui sind on karistatud ebaõiglaselt võid tõestada vastupidist klienditoe vastavas osas. Mängu omanik ei vastuta põhjuseta karistamise, ega karistamisest tingitud kahjude eest.

REEGLITEGA NÕUSTUMINE

Mängu registreerudes ja mängu sisse logides nõustud sa kõigi siin kirjas olevate reeglitega. Reeglite mitte tundmine ei vabasta karistusest!